Dzięki profesjonalnemu podejściu do potrzeb zgłaszających się do nas klientów jesteśmy w stanie kompleksowo sprostać wszelkim oczekiwaniom, jeśli chodzi o wynajem sprzętu budowlanego (m.in. podnośników koszowych). Na co dzień w swojej pracy używamy wyłącznie sprawdzonych i markowych maszyn, znanych i docenianych na całym świecie producentów. Nasza firma w Poznaniu jest w stanie zaproponować Państwu:

  • wynajem ładowarek teleskopowych,
  • wynajem podnośników koszowych,
  • wynajem maszyn budowlanych, jak np. wysięgniki łamane, z napędem, ładowarki, zwyżki.

WIELKOPOLSKA, POZNAŃ MANITOU – KOSZE

Wysoko cenimy sobie satysfakcję klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas usługi były w pełni uczciwe pod względem ceny, warunków wypożyczenia sprzętu, jak i przeprowadzone szybko i sprawnie. Oprócz wynajmu sprzętu budowlanego oferujemy również wszelkie usługi wykonywane podnośnikiem koszowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani świadczonymi przez nas usługami na terenie miasta Poznań, to chętnie udostępnimy (a nawet obsłużymy) w tym celu jedną z naszych maszyn. Do wyboru osób, które zdecydują się podjąć z nami współpracę przygotowaliśmy ofertę wynajmu maszyn budowlanych:

  • wielozadaniowych, które można wyposażyć zarówno w kosz, widły, bociana jak i zawiesia,
  • podnośników z zamontowanym na stałe koszem.

W przypadku wynajmu uniwersalnych ładowarek teleskopowych posiadamy urządzenia takich renomowanych marek jak MANITOU czy HAULOTTE. Ich zaletą jest tu przede wszystkim udźwig, który wynosi od 4 do 5 ton, przy zasięgu 17-21 metrów. Natomiast jeśli chodzi o wynajem podnośników oraz usługi podnośnikiem koszowym nasza firma dysponuje maszynami (Nissan, MAN oraz STAR) o maksymalnej wysokości od 18 do 30 metrów. Przy udźwigu wahającym się pomiędzy 200 a 250 kg, podnośniki koszowe są bardzo wygodną opcją w przypadku, gdy istnieje potrzeba dostania się w miejsca trudno dostępne lub przeprowadzenia bezpiecznych napraw na dużej wysokości.

Z uwagi na szeroki i różnorodny wybór oraz możliwość dostosowania sprzętu do zapotrzebowania klienta, wynajem podnośników koszowych oraz ładowarek jest dziś usługą wykorzystywaną w wielu typach przemysłu – od budowlanego, przez rolnictwo, aż po logistykę i załadunek towarów. W firmie J. Marciniak znajdą Państwo maszyny do bardzo wielu zastosowań. Chętnie doradzimy również wybór najbardziej ekonomicznej i praktycznej opcji, by wynajem podnośników i cała współpraca przebiegła w pełni sprawnie – tak jak działa cały oferowany przez nas sprzęt.

Podnośniki koszowe Poznań. Wynajem podnośników koszowych w Poznaniu.